NAPRAWY SPOT
SMART REPAIR
LAKIEROWANIE SPOT

DROBNE USZKODZENIA LAKIERU

W przypadku drobnych uszkodzeń lakieru (np. otarcia zderzaków czy błotników) nie musimy lakierować całego elementu. Dzięki metodzie naprawy SPOT ograniczamy miejsce naprawy do niewiele większego od samego uszkodzenia.
Kluczem do sukcesu jest tu odpowiedni dobór lakieru oraz umiejętne połączenie starej i nowej powłoki lakierniczej. Przy zastosowaniu tej metody nie ma konieczności demontażu uszkodzonych elementów i cieniowania elementów sąsiednich.
Jesteśmy w stanie wykonać taką naprawę nie zwiększając grubości lakieru oryginalnego. Dodatkową zaletą takiej naprawy jest czas – możemy wykonać ją na poczekaniu już od 1,5 godziny (czas jest uzależniony od rodzaju uszkodzenia).

SPOT ZAKRES USŁUG

USUWANIE
SKUTKÓW GRADOBICIA

Wgniecenia karoserii po opadach gradu. Rysy lakieru, drobne spękania, perforacje powłok lakierniczych. Usuwamy wszystkie uszkodzenia powstałe w wyniku gradu.

RENOWACJA
TAPICERKI SKÓRZANEJ

Odnawiamy tapicerkę skórzaną. Wielu klientów dosłownie nie może uwierzyć gdy zobaczą efekty profesjonalnej pracy nad skórą tapicerki.

NAPRAWA
SZYB KLEJONYCH

Liczne, najczęściej występujące uszkodzenia szyb, odpryski po uderzeniu kamienia itp. można usunąć bez wymiany szyby. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Dzięki usłudze można zaoszczędzić ogromne sumy!

BAZLAKIEROWE
USUWANIE WGNIECEŃ

Wiele wgnieceń powstałych w wyniku użytkowania czy stłuczek można usunąć bez lakierowania auta. Specjalizujemy się w tej usłudze od wielu lat. Otrzymują Państwo auto z idealną karoserią, bez odkształceń. I nie ma potrzeby wydania pieniędzy na lakierowanie auta.

RENOWACJA I BARWIENIE SKÓR