LAKIEROWANIE SAMOCHODU Rzeszów

Lakierowanie samochodu Rzeszów

Lakierowanie samochodu to dziedzina wymagająca stałego podnoszenia umiejętności lakierników. Lakiernicy samochodowi PDR Garage cyklicznie uczestniczą w szkoleniach z materiałów i narzędzi lakierniczych.
To pozwala przeprowadzić lakierowanie samochodu w najwyższym standardzie i zapewnia trwałość lakieru samochodowego. Zapraszamy na profesjonalne lakierowanie samochodu w Rzeszowie

Lakiernik samochodowy

Zespół PDR Grage to wykwalifikowani lakiernicy samochodowi. Każdy nasz lakiernik samochodowy jest w stanie wykonać powłokę lakierniczą o jakości porównywalnej z fabryczneA. Lakierowanie samochodów jest sztuką, wymagającą dokładności, doświadczenia i intuicji lakiernika.


Polerka samochodowa, polerowanie lakieru

Jeżeli warstwa lakieru na Twoim samochodzie straciła blask, konieczna jest polerka samochodowa - polerowanie lakieru. Polerka samochodowa jest zabiegiem bezpośrednio związanym z lakierowaniem i pielęgnacją lakieru. Każdy z nas lubi lustrzany połysk lakieru na swoim aucie. Nie chcemy zarysowań i otarć. Oferujemy polerowanie lakieru w naszej lakierni w Rzeszowie. Odmmień swoje auto!

Naprawy lakiernicze SPOT

Stosujemy najnowocześniejsze technologie w naprawach tradycyjnych. W pierwszej kolejności szybkie miejscowe naprawy lakiernicze SPOT. Jeśli element z uszkodzoną warstwą lakieru nie może być naprawiony metodą lakierowania miejscowego SPOT, stosujemy tradycyjne lakierowanie całoelementowe

.

Wskazania do wyboru tradycyjnej naprawy lakierniczej:

Duża powierzchnia płaska elementu (dach, maska, pokrywa bagażnika)
Powierzchnia bez przetłoczeń oraz listw (drzwi, błotniki) stanowiących naturalną granicę odcięcia nowego lakieru
Uszkodzenia w kilku miejscach elementu (ekonomicznie nieuzasadnione stosowanie kilku napraw miejscowych SPOT)

W naszych Warsztatach wykonujemy wszystkie usługi lakierowania całoelementowego:

Lakierowanie części nowej przy konieczności wymiany elementu
Lakierowanie renowacyjne po-naprawcze z wykorzystaniem szpachlowania
Lakierowanie nawierzchniowe tzw. cieniowanie

Lakierowanie samochodu Rzeszów

tel. 880 114 244