Auto detailing

01

AUTO DETAILING

Auto detailing to doprowadzenie auta do wyśmienitego stanu wizualnego zarówno od strony wnętrza, tapicerki jak i lakieru. Usługę taką przeprowadza się zarówno na autach nowych jak i używanych.

02

Usługi AUTO DATAILING to głównie SPA

Dokładne mycie auta , oczyszczenie lakieru z zabrudzeń, smoły, tłuszczy itp. Następnie przywracamy lakierowi gładkość. Kolejny krok poprawki lakiernicze.

[/three_fifth]
Auto Detailing mycie pojazdu

Proces auto detailingu zaczynamy dokładnym umyciem pojazdu.

Nieprofesjonalne mycie lub suszenie auta po myciu to sposób na zniszczenie powłoki lakierniczej czy jej połysku. Umyc auto? A cóż w tym trudnego? jedziesz do myjni wrzucasz 10 zł i wszystko... Więc o co chodzi? Najlepiej wiedzą to Ci którzy zmatowili lakier :)
W nieumiejętnym myciu jest wiele zagrożeń, te na pozór błache rzeczy często bagatelizowane przez myjnie samochodowe ujawniają się szybko. Ryski ,zmatowienia powłoki, utrata połysku są szybko wyraźnie widoczne! No i koniec pięknego auta...
Oferujemy Państwu profesjonalne mycie które gwarantuje zachowanie luksusowego lsneinia lakieru. To pierwszy etap auto detailingu.

Auto Detailing badanie lakieru

Dopiero po odpowiednim umyciu pojazdu badamy stan lakieru.

To lakier auta jest naistotniejszy! Badamy lakier urządzeniami i po analizie dobieramy odpowiedni sposób pielęgnacji. Następnie powłoka lakieru jest ogladana imitatorem światła naturalnego-słonecznego, oceniamy wtedy także barwę lakieru. Po dokładnym badaniu powłoki lakierniczej rozpoczynamy renowację. To zaawansowany proces korekty lakieru na całym aucie. Usuwamy całkowicie uszkodzenia uszkodzenia powstałe na lakierze.

03

KOREKTA LAKIERU

Korekta lakieru to usługa Auto datailing, "odmładzająca" nawet mocno zniszczony lakier auta. Zastosowaniu odpowiednio dobranych past polerskich i profesjonalneych urządzeń polerskich, zapewnia widowiskowyy efekt końcowy!

AUTO DETAILING zabezpieczenie lakieru

Kolejny etap to zabezpieczenie lakieru.

Zaproponujemy Państwu odpowiednią ochronnę lakieru. Zastosujemy wysokiej jakości woski ochronne, które nadają lakierowi wspaniały połysk. Inna metodą zabezpieczenia są najtrwalsze powłoki ochronne, powłoki ceramiczne, np Ceramic PRO z gwarancją nawet na 5 lat. I wtedy dopiero powłoka Twojego auta jest bezpieczna i piękna. Auto detailing lakieru auta.

04

USŁUGI AUTO DATAILING

  • Pranie tapicerki samochodowej
  • Ochrona lakieru (powłoki kwarcowe)
  • Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej
  • Polerowanie i renowacja lakieru
05

AUTO DATAILING